Wpisy użytkownika Stefka z dnia 10 maja 2012

Liczba wpisów: 5

magiczne
 
Elfy Złote czyli Słoneczne przez wielu uważane za najszlachetniejsze i najpiekniejsze ze wszystkich. Nie ma się co dziwić, bowiem elfy te odznaczają się niezwykłą gracją i elegancją. Ich skóra ma lekko opalony odcień, a oczy błyszczą bystrą zielenią lub złotem. Włosy najczęściej mają koloru blond, ale zdarzają się też czarne lub miedziane. Szaty w zimnych barwach zdobione srebrnymi lub złotymi nićmi to ich ulubiony strój. Kochają zabawę, pieśni, a także zdobywanie wiedzy przez nowe doświadczenia. Są strażnikami elfickiego dziedzictwa, często pilnują by nikt poza  elfami nie wtargnął na tereny, gdzie niegdyś mieściły się ich miasta. Najpotężniejszą bronią w ich rękach jest magia. Jest ona naprawdę silna i trwała, nawet po wielu stuleciach można ją odnaleźć w starych ruinach elfickich metropolii. Żyją dłużej, niż inne rasy, mogą dożyć nawet ponad tysiąca lat. Trzeba jednak wspomnieć o ich niepoprawnej arogancji. Uważają się za jedyną prawdziwą rasę, najwspanialszą ze wszystkich. Często okazują pogarde przedstawicielom innych odłamów elfickiego rodu, co nie przysparza im przyjaciół.

Tyle o tych Elfach, a tak na marginesie, to moje ulubione Elfy, a szczególnie ta w Blond Włosach ; )) . Fotki tych Elfów :
 

magiczne
 
Ta sama rasa Elfa, co była podawana wcześniej, lecz czarne włosy rasy tej elfów, w końcu znalazłam chodź jedną fotkę ; )) A wam ? Która bardziej się podoba ? Blond czy Czarna ? Przegłosujcie, a ta która wygra ( rasa Elfa oczywiście ) postaram się poszukać więcej fotek jej ; )) Powodzenia !!
 

magiczne
 
Elfy Leśne, to rasa pełna pokory, rozumiejąca, że wspólnota z innymi stworzeniami jak ludzie czy hobbici jest potrzebna. Są łagodne i przyjazne. Ich skóra jest w odcieniu miedzi z lekkim akcentem zieleni, a włosy zazwyczaj brązowe lub czarne. Zdarzają sie też blond albo miedziane. Ich oczy są zielone bądź piwne.
Budowa ich ciała zbliżona jest nieco do dzikich elfów, jednak w odróznieniu od nich nie lubią zbyt dużo ozdób. Lubią proste ubrania o neutralnych kolorach, często noszą skórzane pancerze. Jednak, gdy przebywają w miejscu gdzie nic im nie grozi, zakłądają piękne, eleganckie szaty. Wszystkie swoje ubrania mają w odcieniach zieleni i brązu, by mogły łatwo wtopić się w otoczenie. Warto wspomnieć, że jest to jedna z najliczebniejszych ras, dlatego mogłaby wykorzystywać swoją potęgę. Jednak zamiast tego odznacza sie pokorą, co budzi wielki szacunek i sympatię do Leśnych Elfów. Tak jak powyżej napisane było o kolorze włosów tych Elfów, bardzo żadki gatunek to Blond Włosy U TYCH Elfów. Blondynki o tej rasie Elfów są bardzo uzdolnione, ponieważ Blond włosy w tej rasie Elfów, sa bardzo mało spotykane.
 

magiczne
 
Szlachetne istoty o łagodnym usposobieniu. Ich alabastrowa skóra mieni sie błękitem, a włosy są srebrne, niebieskie lub czarne. Przeważnie, kolorem ich oczu jest zieleń lub błękit, otoczony złotym okręgiem. Ubierają się w proste ubrania, w neutralnych kolorach, co pozwala im łatwo wtopić się w otoczenie. Jednak kiedy czują się swobodnie i bezpiecznie, preferują bystre kolory przykuwające wzrok.
Podobnie jak ich dzicy bracia kochają tatuaże i mistyczne znaki na ciałach. Piękne, długie włosy często zaplatają w warkocz lub związują.